Slide اسلایدر سایت فروشگاهی pic for slider shoping اسلایدر سایت فروشگاهی انفجار در فروش شما با سایت فروشگاهی
Webtak # slider pic shoping
نمونه سایت فروشگاهی برای شما

تمامی کسب و کار ها امروزه نیاز بیشتری به فضای وب دارند و از این رو بیشتر به فکر داشتن وب سایتی مناسب جهت افزایش فروش و نمایش بیشتر کالاهای خود دارند. شاید در گذشته شما برای تبلیغات کالاهای خود دست به کارهایی از جمله چاپ تراکت تبلیغات بنری ، تبلیغات تلوزیون و … میکردید که این روش ها امروزه هم منسوخ شده و هم به صرفه نیست ما برای شما تعدادی نمونه سایت فروشگاهی فراهم کردیم تا با تبلیغات نوین و پر کاربرد بیشتر آشنا شوید پس همراه ما باشید.

افزایش فروش و رونق کسب و کار برای همه عوام جذاب است و میتواند اشتیاق شما را در هنر خود بیش از پیش کند اما کدام راه برای افزایش فروش مناسب تر از روش های دیگر است. با کمی تفکر متوجه خواهید شد که دنیای امروزی بیشتر از قبل با دنیای وب آشنا شده و همه مردم نیاز های خود را از طریق اینترنت مرتفع میکنند.

روزانه میلیون ها سرچ از طریق گوشی های همراه ، تبلت ها ، لبتاب ها و … میشود و بیشتر معمالات روزانه از طریق همین فضای وب است سهم شما از این بازار پر رونق چیست؟!؟

حضور درخشان در گوگل با وب تک

نمونه سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

اگر شما هم به فکر تغییر در کسب و کار خود هستید همین الان به فکر باشید چرا که رغبای شما که چند سال قبل اقدام به طراحی سایت کرده اند اکنون هم فروش بیشتری نسبت به شما دارند هم تعداد مشتری. پس همین امروز هم برای طراحی سایت دیر است.

با وجود شرایط کنونی بازار و شایع شدن ویروس کرونا کمتر کسی به صورت حضوری به بازار رفته و خرید های خود را انجام میدهد و اکثر خرید ها به صورت آنلاین انجام میشود حتما برای شما هم جالب بوده که سوپر مارکت ها و میوه فروشی ها هم وب سایت شخصی خود را دارند و این بسیار جذاب است که شما دیگر نیاز به حضور در سطح شهر را ندارید و تمامی کارهای شما از طریق گوشی موبایل برایتان انجام میشود.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

حتما شما هم قبلا این مثال را شنیده اید که موبایلی که تازه خریده اید کارایی های بسیاری دارد و به شوخی صبح جمعه ها برایتان نون هم میخرد!؟ اما امروز این جمله شوخی به نظر نمیرسد و تبدیل به واقعیت شده چرا که شما میتوانید از همان تخت خواب خود سفارش بدهید که برای شما خرید های روز مره را انجام دهند. به همین سادگی.

شما هم میتوانید با طراحی سایت مناسب از مزایا و امکانات این دنیای جذاب بیشترین بهره را ببرید کافیست تا هدف مناسبی داشته باشید و برای آن ایده های مناسبی دهید.

دقت داشته باشید که الو پیک و اسنپ هم از همین دنیای مجازی به این عدد و ارقام رسیده اند کافیست تا ایده های خود را به دنیای مجازی وارد کنید. در این ایام که ولاگر های اینستاگرام با ایده های تست غذا ، طنز ، آموزش و … ماهانه درامد های نجومی دارند چرا شما از این بازار پر رونق و پر سود بهره نبرید و به درامد های بالا نرسید.

حال کار شما کمی راحت تر است و کافیست تا با داشتن وب سایت مناسب کالاهای خود را به نمایش بگذارید و فروش خود را چند برابر کنید. در ادامه به شما مزیت های نمونه سایت فروشگاهی را مثال خواهیم زد.

سایت فروشگاهی
نمونه سایت فروشگاهی

مزیت سایت فروشگاهی

سایت های فروشگاهی مزیت های بسیاری دارند که میتوان این گونه گفت که هر کسب و کاری نیاز به فروشگاه آنلاین دارد و مدیران مشاغل باید فکری به حال آینده کسب و کار خود کنند چون با وجود دنیای وب کمتر کسی هست که امروزه پای پیاده به بازار رفته و خرید خود را در آنجا تکمیل کند.

 • جذب مشتری بیشتر و ارگانیک
 • افزایش بازدید از کسب و کار شما
 • اعتبار بیشتر به کسب و کار شما
 • گسترش حوزه کسب و کار بدون مرز
 • بازار یابی دقیق تر و هدف گذاری بهتر
 • نظارت دقیقتر روی فروش کالا یا خدمات
 • در دسترس بودن به صورت 24 ساعته و 7 روزه هفته
 • مقرون به صرفه بودن هزینه ها نسبت به تبلیغات مشابه و ….

و بی نهایت امکانات دیگر که با کمی تفکر متوجه خواهید شد که شما هم نیاز دارید که همین امروز وب سایت خودتان را راه اندازی کنید. برخی از افراد را راه اندازی وب سایت و دیدن بازخورد این کار متوجه این شده اند که دیگر نیاز به مکان خاصی ندارند که همین امر سبب میشود که اجاره بها و پول پیش رهن ملک منظور را صرفه جویی کرده و روی کار خود تمرکز کنند.

نمونه سایت فروشگاهی

در این بخش ما برای شما عزیزان تعدادی از نمونه کار های و قالب های ساخته شده توسط وب تک را گرد هم آورده این تا شما عزیزان بیشتر با امکانات و ویژگی های منحصر به فرد هر قالب آشنا شوید. البته بسته به خواسته شما عزیزان این قالب ها آماده است و شما میتوانید بنا به خواسته خود وب سایت اختصاصی طراحی کنید و از شخصی بودن وب سایت خود لذت ببرید.

تفاوت میان قالب های آماده و اختصاصی

قالب های آماده ویژگی های خاصی دارند و به صورت آماده ارائه میشود و شما میتوانید در یک چهار چوب معین شده امکانات قالب خود را کم و زیاد کنید. شما عزیزان میتوانید امکانات اختصاصی که مورد نیاز دارید را به آنها اضافه کنید که البته در بیشتر موارد به صورت رایگان انجام میشود ولی در بعضی از ویژگی های مد نظر این امکانات با هزینه کمی برای شما فعال خواهد شد.

قالب های اختصاصی که تیم وب تک برای شما طراحی میکند را میتوانید به صورت نامحدود ویژگی اضافه یا کم کنید و از طرفی پشتیبانی تیم وب تک را به همراه دارد. البته پشتیبانی در قالب های آماده نیز وجود دارد ولی کن که با قالب های اختصاصی کمی فرق دارد و در جاهایی مستلزم خرج هزینه میباشد. پس قالب های اختصاصی که ما برای شما طراحی خواهیم کرد بدون هیچ هزینه اضافی و به صورت دائم پشتیبانی خواهیم کرد.

نمونه سایت فروشگاهی

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

 

در این آشفته بازار که در این روز ها درگیر آن هستیم هر کسی قیمتی برای خدمات خود ارائه میکند و به شما پیشنهاد میکنیم که حتما مقاله‌ای که با عنوان طراحی سایت ارزان را برای شما تهیه کرده‌ایم را مطالعه کنید تا متوجه شوید که مبلغ پایین همیشه کارساز نیست و میتواند به کسب و کار شما آسیب بزند.

بعد از شروع کرونا بسیاری از افراد سود جو با مشاهده بازار طراحی وب سمت طراحی وب سایت روانه شدند و اقدام به طراحی سایت کردند. اما این اصلا برای مشتریان حقیقی طراحی وب مناسب نیست چرا که با صرفه هزینه های بسیار نتیجه مطلوب را دریافت نمیکنند و از دنیای وب ناراضی هستند.

این را باید تمامی مشتریان و مخاطبان وب تک بدانند که طراحی سایت تازه اولین قدم از زنجیره اقداماتی است که باید هر کسب و کار در نظر بگیرد در ضمن اگر وب سایت طراحی شده شما با متد روز گوگل هماهنگ بوده و کد نویسی مناسبی شده باشد. بعد از طراحی تازه شرع کار شما میباشد مثل دانه‌ای که درون خاک میکارید باید منتظره جوانه زدن آن باشید در غیر این صورت از کاشت دانه های دیگر صرفه نظر خواهید کرد.

پس گول تبلیغات وب سایت ارزان را نخورید چون کسی که برای کار خود زحمت کشیده باشد هیچ گاه آن کار را ارزان نمی‌فروشد مانند خرید ملک در بالای شهر قیمت خود را دارد و در جای ضعیف شهر قیمت خود پس با ذهن باز اقدام به طراحی سایت کنید.

البته خالی از لطف نیست که این را هم به شما عزیزان بگوییم که به اسم طراحی سایت ارزان شما در آخر که مبالغ خود را جمع میکنید متوجه این میشوید که مبلغ قابل توجهی هزینه کرده‌اید و آن نتیجه لازمه را دریافت نکرده اید.

تعرفه خدمات
امکانات فروشگاه بهینه اقتصادی اختصاصی
دامنه ir.  ir / com ir / com / shop
هاست 2 گیگ 5 گیگ 7 گیگ
ایمیل info : 1 info : 5 info : نامحدود
زمان تحویل 3 روز کاری 10 روز کاری 25 روز کاری
گواهینامه ssl ندارد دارد دارد
پنل اس ام اس 1000 عدد هدیه 3000 عدد هدیه 7000 عدد هدیه
ورود محتوای سایت 5 صفحه 10 صفحه 20 صفحه
درگاه پرداخت آنلاین دارد دارد
فرم ثبت نام دارد پیشرفته
پنل کاربری دارد اختصاصی
دریافت نماد اعتماد دارد دارد دارد
درج محصول اولیه دارد دارد اختصاصی
فروش محصولات فیزیکی دارد دارد اختصاصی
فروش محصولات دانلودی دارد دارد اختصاصی
تعداد زبان سایت 1 زبان 2 زبان نامحدود
کد تخفیف محصولات دارد دارد دارد
امتیاز دهی به محصولات دارد دارد
طراحی وبلاگ دارد اختصاصی
تعداد دامنه 1 عدد 2 عدد نامحدود
تعداد ساب دامنه 5 عدد نامحدود
اسلایدر 1 عدد 10 عدد نامحدود
امکان صدور فاکتور دارد پیشرفته
تعداد قالب انتخابی 5 عدد 10 عدد نامحدود / اختصاصی
پیشنهاد ویژه زمان دار دارد اختصاصی
پنل چند فروشندگی دارد پیشرفته
آمار بازدید کنندگان دارد دارد پیشرفته
دسته بندی محصولات دارد دارد دارد
سئو ویژه دارد دارد
ابزار سئو پیشرفته دارد بی‌نهایت
مشاوره افزایش فروش دارد دارد
تبلیغات گسترده 20 سایت نامحدود
ریسپانسیو (واکنشگرا) دارد دارد دارد
راه‌اندازی شبکه اجتماعی نامحدود نامحدود
امنیت سایت دارد ویژه ویژه
آموزش تکمیلی سایت دارد دارد دارد
پشتیبانی 3 ماه 6 ماه 12 ماه
شروع قیمت 7.000.000 تومان

5.500.000

12.000.000 تومان

9.000.000

220.000.000 تومان

15.000.000

مشاوره و تحلیل سئو به صورت رایگان

  نتیجه گیری از نمونه سایت فروشگاهی

   

  تیم وب تک همواره در تلاش است که ادمین های خود را بروز نگه دارد و با به کار گیری از بروزترین و مهم ترین الگوریتم گوگل رونق در کسب و کار شما ایجاد کند تا به تمامی ایده های خود جامع عمل بپوشانید و از آن لذت ببرید. بعد از طراحی سایت ما به شما آموزش هایی مفید ارائه خواهیم کرد تا نیاز های سایت خودتان را مرتفع کنید و دیگر نیاز به ادمین با قیمت های گزاف نداشته باشید.

  همان طور که در بالا مطالعه کردید طراحی سایت شرکتی مزایای بسیاری دارد که شما را به اهداف خود نزدیک تر خواهد کرد از این رو همین الان اقدام به طراحی سایت فروشگاهی خود کرده و از این بازار پر رونق استفده بهینه را داشته باشید.

  ما در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین ها را داشته باشید و از فروش بدون مرز خود لذت ببرید.

  با تشکر از همراهی شما عزیزان

  تیم بزرگ وب تک

  شاید دوست داشته باشید : نمونه سایت شرکتی