ad slider webtak ad slider webtak 3 ad slider webtak 4 ad slider webtak ad slider webtak 2 ad slider webtak 1 ad slider webtak 4 ad slider webtak 4 وب سایت خبری ad slider webtak 5 ویژه تبلیغاتی درامدی موفق بدون نیاز صرف وقت مشاوره رایگان

امروزه اخبار به شکل قابل توجهی در بین مردم محبوبیت پیدا کرده و همه به دنبال این هستند که بدانند که در کجا چه اتفاقی افتاده و … این را باید بدانید که هر جا ازدحام و کاربر وجود داشته باشد پس درامد هم وجود دارد پس باید شما هم در این درامد و سود کلان شرکت داشته باشید. اما تمام مطلب به اینجا ختم نمی‌شود و شما در وب سایتهای خبری منابع درامد دیگری هم خواهید داشت. همراه ما باشید با نمونه سایت خبری و تمامی امکاناتی که خواهید داشت.

با این شرایطی که همه مردم گوشی هوشمند دارند و اینترنت محبوب تمام مردم شده کمتر کسی از روزنامه استفاده میکند و حتی کمتر پای تلوزیون ها میشینند تا اخبار را بشنوند یا ببینند. بیشتر مردم اخبار مد نظر خود را از طریق وب سایت های خبری دنبال میکنند و از این کار لذت میبرند.

نمونه سایت خبری
ویژگی های نمونه سایت خبری

هر لحظه در این جهان اتفاق هایی می افتد که نیاز است به گوش مخاطب برسد و مخاطب شما منتظر اتفاق های جدید و غریب الوقوع است و برای کاربر شما این امر بسیار مهم است که جزو اولین نفراتی باشد که از موضاعات مختلف مطلع میشود. در گذشته بیشتر از طریق رادیو ، تلوزیون و روزنامه مردم پیگر اخبار بودند ولی اکنون همه به دنبال دسترسی بهتر هستند.

دنیای خبری

 

دنیای امروز ما دنیای اخبار و اطلاعات بروز است و به طوری همه ما درگیر اخبار هستیم چه برای کار چه برای زندگی روز مره به همین دلیل است که وب سایت های خبری جذابیت بسیاری در بین مخاطبین دارد و این امر سبب میشود که سرمایه گذاران به سمت طراحی وب سایت خبری کنند. یک وب سایت خبری خوب و محبوب باید فاکتور هایی داشته باشد که مخاطب را به سمت خود هدایت کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک وب سایت خبری خوب این است که بروز و سریع باشد این به چه معناست؟؟ این امر بدیهی است که کاربری که وارد وب سایت شما شده به سرعت چندین مطلب را مطالعه و به صفحه های دیگر میرود برای این که کاربر شما از وب سایت شما راضی باشد شما باید وب سایتی داشته باشید که سرعت لود صفحه خوبی داشته باشد.

طراحی سایت خبری با وردپرس یا کدنویسی؟؟

 

در گذشته‌ای نه چندان دور وردپرس سایت سازی بسیار ضعیف و غیر قابل قبولی از نظر طراحان و برنامه نویسان وب به شمار می آمد ولی میتوان به جرات گفت گه وردپرس تحولی بزرگ در صنعت طراحی و توسعه وب سایت انجام داد و به طوری که تمامی طراحان و برنامه نویسان وب به سمت وردپرس آمدند.

از طرفی داشتن وب سایت اختصاصی هم میتواند برای شما بسیار جذاب و لذت بخش باشد و همینطور که جذابیت بیشتری دارد برای شما هزینه های بیشتری هم دارد درست مثل تمامی کارها که هم مزایا دارند هم معایب.

طراحی سایت خبری با وردپرس امروزه به یکی از شغل های جذاب و پر درامد تبدیل شده که هر کسی میتواند از این ایده برای خود به بهترین نحو ممکن استفاده کند.

حتی شما میتوانید به جای اخبار و مقالات روز از دیگر مقالات استفاده کنید و وب سایت خود را تبدیل به مجله خبری و زندگی کنید که این هم بسیار جذاب و کارامد است.

نمونه سایت خبری
نمونه سایت خبری

ویژگی های وب سایت خبری

 

هر وب سایتی ویژگی ها و خصوصیاتی دارد که منحصر به فرد است و ما در این قسمت از نمونه طراحی سایت خبری برای شما عزیزان تعدادی از ویژگی های یک وب سایت خبری خوب را ذکر خواهیم کرد که بیشتر با این وب سایت جنجالی و محبوب آشنا شوید.

  • امکان عضو گیری و تفکیک اعضا
  • امکان نمایش پر بیننده ترین خبر ها
  • امکان اضفه کردن چند زبان به سایت
  • انتشار پست به صورت گروهی و تکی
  • گزارش بازدید ها به صورت دقیق و روزشمار
  • کسب درامد از تبلیغات به روی سایت شما

و امکانات بیشمار دیگری که در آینده از آن باخبر خواهید شد و از آن نهایت استفاده و لذت را خواهید برد. در کل داشتن وب سایت در این روزگار برای هر کسی واجب است و داشتن وب سایت خبری مناسب بسیار کار خردمندانه‌ای است.

نمونه سایت خبری برای شما

 

در این بخش برای شما عزیزان تعدادی از نمونه وب سایت های خبری را آماده کرده‌ایم تا بیشتر و از نزدیک با امکانات این وب سایت های جذاب و پول ساز آشنا شوید و به درستی برای خود تصمیم بگیرید که کدام سایت برای شما بهتر از ما بقی وب سایت ها میباشد و با ظاهر آن بیشتر ارتباط برقرارا خواهید کرد.

نتیجه گیری

 

بی شک امروزه و با این شرایط کنونی بازار شما باید فکری درست کنید و آن را پیگیری کنید بوده اند کسانی که از ابتدای مسیر با هدف گذاری درست و مشاوره به درستی عمل کرده و در کمترین زمان به نتیجه مطلوب خود رسیده اند. شما هم میتوانید که به این مهم برسید کافیست تا هدف گذاری دقیق و درستی داشته باشید.

کسب درامد از طریق اینترنت بسیار جذاب و دل پسند است و هر کسی میتواند به آن دست پیدا کند چرا شما این کار را انجام ندهید. با راه اندازی وب سایت خبری یا وب سایت فروشگاهی شما هم میتوانید شغل دوم بسیار جذاب و قدرتمندی داشته باشید.

مشاوره و تحلیل سئو به صورت رایگان

  مشاوره رایگان برای شما!!!

   

  تیم وب تک همواره بر این امر بوده که تمامی مخاطبین خود را یاری کند به همین منظور ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم مشاوره رایگان اگر صاحب هر کسب و کاری هستید که قصد پیشرفت و فروش بیشتر را دارید همکاران ما بی صبرانه منتظر شما هستند تا تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذارند کافیست تا فرم رو به رو را تکمیل کرده و به ثبت برسانید تا مشاوران تیم وب تک با شما تماس بگیرند.

  ما هم ابتدای کار سختی های بسیاری متحمل شده ایم و اینک این تجربیات تلخ و سخت به لذت تبدیل شده و برای ما یادآور روزهای سختی است که گذراندیم پس کنار شما هستیم تا به نتیجه رسیدن کسب و کار شما

  ارادتمند شما

  تیم وب تک