realstate slider pic slider4 pic slider2 pic slider3 pic slider5 طراحی سایت و اپلیکیشن املاک

#وب تک
نمونه سایت املاکی برای متمایز شدن شما

امروزه تمامی کسب و کارهای بزرگ نیاز به مطرح شدن در سطح شهر و کشور دارند و بهترین راه برای این تبلیغات راه‌اندازی وب سایت تخصصی کسب و کار شما است. از دیگر راه های رسیدن به سطح فروش ایده‌آل تبلیغات گسترده بنری و تراکتی است که رفته رفته روبه زوال میرود. یکی از مشاغل بسیار ارزنده و پر رونق در این ایام فروش املاک و مستغلات است که بیش از پیش مردم به سمت این کار روی آورده‌اند همراه ما باشید با نمونه سایت املاکی و تحلیل روند رشد این حوضه کاری.

با وب تک بدرخشید

وجه تمایز شما با رغبای املاکی

 

چنان چه شما تصمیم گرفته‌اید که از دیگر رغبای خود متفاوت عمل کنید باید به سمت نوآوری روی بیاورید و کسب و کار خود را گسترده تر از قبل کنید برای این کار به شما پیشنهاد میکنیم که به سمت دنیای وب روی آورید و از تفاوت میان این حجم از بازدید را خودتان مشاهده کنید.

روزانه میلیون ها سرچ از گوگل برای خرید و فروش ملک میشود که این تعداد درب مغزه املاک شما نهایت به 100 نفر میرسد که این ارقام بسیار تفاوت دارند سهم شما از این بازار پر رونق چه مقدار است. با راه‌اندازی وب سایت املاکی خود میتوانید به صورت 24 ساعته به مشتریان خود خدمات ارائه کنید و این کار باعث میشود که اعتبار و درامد شما متفاوت تر از رغبا باشد.

تاثیر کرونا بر املاک

 

امروزه با شرایط کنونی کرونا و خطرات ناشی از حضور مشتری برای شما و خوده مشتری ، وقتی مشتریان قصد خرید و فروش ملک را داشته باشند و حتی رهن و اجاره سعی میکنند که نیاز خود را از طریق اینترنت مرتفع کنند و هر چقدر شما بانظم تر از بقیه عمل کنید مشتریانتان بیشتر از قبل خواهد شد.

با بهینه سازی وب سایت املاکی خود میتوانید به سهولت قابل دسترس عوام باشید و این میتواند برای شما بسیار جذاب باشد که از سراسر ایران عزیز مشتریانی واقعی داشته باشید.

راه اندازی وب سایت به چندین دلیل جذاب و بهتر از مابقی روش ها ظاهر شده که ما برای شما تعداد کمی از این امکانات را مثال میزنیم تا خوده شما با ذهن باز تصمیم بگیرید که کدام نوع تبلیغات برای شما مفید تر است.

برخی از مزایای طراحی نمونه سایت املاکی

 

ما برای شما تعدادی از ویژگی های طراحی و ساخت وب سایت املاکی را توضیح خواهیم داد تا بدانید که دنیای وب جذابیت های خاص خودش را دارد و میتوانید با برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق به تمام ایده‌آل های خودتان برسید.

 • امکان نمایش دقیق ملک و بازدید 360 درجه از ملک 
 • تبادل با همکاران و افزایش فروش به مشتریان بیشتر
 • قرار دادن اخبار و اطلاعات روز به مشتریان و فروشندگان
 • حریم خصوصی مشتری و فروشنده بنا به درخواست شما 
 • برند سازی املاک شما و پرستیژ کاری خاص نسبت به رغبا
 • افزایش مشتریان شما بدون نیاز به پول اجاره دفتر کار بزرگتر
 • بدون مرز و محدوده ، تمامی نقاطی را که میشناسید بفروشید
 • جستو جو و دسترسی بهتر مشتریان به فایل های بروز منطقه
 • بدون مرز و محدوده ، تمامی نقاطی را که میشناسید بفروشید
 • ارائه خدمات متنوع در وب سایت املاکی بدون هیچ محدودیتی

این تعداد محدودی از ویژگی های طراحی سایت املاک میباشد که برای شما ذکر شد. شما میتوانید در 24 ساعت روز و 7 روزه هفته بدون تعطیلی به دنبال مشتری و فروشنده باشید و با داشتن وب سایتی مناسب و جذاب اعتبار کار خود را چندین برابر کنید.

نمونه سایت املاک

برای بهتر شدن اطلاعات شما نسبت به چگونگی امکانات و مشخصات سایت های املاکی ما برای شما نمونه سایت املاکی بسیاری آماده کرده‌ایم تا با اطلاع کامل اقدام به طراحی و ساخت وب سایت خودتان کنید. نمومه سایتهایی که برای شما بارگذاری کرده‌ایم تعداد محدودی از امکانات را شامل میشود و میتوانید به صورت اختصاصی برای خودتان آپشن هایی اضافه یا کم کنید.

ساخت اپلیکیشن آگهی املاک موبایل

 

به راحتی میتوانید برای خودتان اپلیکیشن طراحی کنید و بیشتر دیده شوید. حتما با اپلیکیشن هایی مانند دیوار و شیپور کار کرده‌اید چرا برای خودتان این کار را نکنید. شما میتوانید به سادگی برای منطقه خودتان اپلیکیشنی مخصوص طراحی کنید و دقیقا مانند وب ساید دیوار و شیپور عمل کنید.

مزایای داشتن اپلیکیشن

 

 • تبلیغ گسترده
 • دسترسی بهتر
 • شخصی سازی اپ
 • امکان ایجاد فیلتر نامحدود
 • امکان نصب از تمامی مارکت ها
 • کسب درامد از درج آگهی (مانند دیوار)

و بسیاری از قابلیت های دیگر که به همین سادگی شما هم میتوانید حرفه‌ای عمل کنید کافیست تا با مشاوران ما در این زمینه گفت و گو کنید.

برای دانلود نمونه اپلیکیشن نوع موبایل هوشمند خود را انتخاب کنید سپس روی گزینه کلیک کنید.

نتیجه گیری

با این شرایط رو به رو و کسادی بازار کار در همه اصناف باید فکر چاره ای بود وگرنه نمیتوان به تمام نیازهای دل‌خواسته خود رسید. چاره کار کجاست؟ با کمی تفکر متوجه خواهید شد که بعد از کرونا بسیاری از کسب و کار ها نابود شده اند و یگر رونق قبل را ندارند حتی سوپر مارکت ها هم به فکر ورود به عرصه وب کرده اند و بیشتر با مشتریان خود تعامل دارند.

شغل املاک یکی از پر رونق ترین و پر سود ترین شغل های موجود در بازار جهانی است و میتوان اینگونه گفت که از آن دسته از شغل هایی است که به راحتی کنار نخواهد رفت چون تا هرزمانی که انسان روی این کره خاکی زیست میکند نیاز به سرپناه دارد و تا مشتری باشد املاک شما هم رونق خود را دارد

پس برای این که تعداد مشتریان و فروشنده های تاپ خود را زیاد کنید باید فکری نو داشته باشید تا در زمان مناسب بستر کار خود را برای پیشرفت آماده کنید. و برای سهولت در ادامه روند رشد شما وب تک آموزش هایی را به صورت رایگان برای مشتریان عزیز و محترم آماده کرده تا با خیال آسوده شما هم سهمی چشم گیر در این بازار پر رونق داشته باشید.

تیم وب تک همواره در خدمت شماست تا بتواند خدمات شایسته درخوری را به شما عزیزان ارائه دهد. ما در کنار هم میتوانیم به دور دست ها به سادگی نگاه کنیم سایتی مانند دیوار و شیپور که این روزها رونق و درامد های خوبی دارند هم از ابتدا وب سایت های کوچکی بودند و با راهکارهای عملی و هدفمند توانسته‌اند به این مهم برسند.

ما در کنار شما خواهیم بود از ابتدای کار تا به درامد رسیدن و موفقیت های بیشمار شما مشتریان محترم.

با تشکر از همراهی شما عزیزان

وب سایت وب تک